Yaban Mersini Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Blueberry

Ürün Kodu: LokmanAVM-100013

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM YABAN MERSİNİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Blueberry İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Yaban Mersini kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yaban Mersini Kokulu Tütsü Yaban Mersinilı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Yaban Mersini Kokulu Tütsü Yaban Mersinilı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM YABAN MERSİNİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Yaban Mersini kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Yaban Mersini Kokulu Tütsü Kullanımı:
Yaban Mersini kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Yaban Mersini kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yaban Mersinilı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM YABAN MERSİNİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM YABAN MERSİNİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

YABAN MERSİNİ KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Yaban Mersini Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM YABAN MERSİNİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Yaban_Mersini_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır