Yağmur Ormanı Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Rain Forest

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35184

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM YAĞMUR ORMANI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Rain Forest  İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Yağmur Ormanı kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yağmur Ormanı Kokulu Tütsü Yağmur Ormanılı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Yağmur Ormanı Kokulu Tütsü Yağmur Ormanılı Çubuk Tütsü Buhur ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM YAĞMUR ORMANI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Yağmur Ormanı kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Yağmur Ormanı Kokulu Tütsü Kullanımı:
Yağmur Ormanı kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Yağmur Ormanı kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yağmur Ormanılı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM YAĞMUR ORMANI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM YAĞMUR ORMANI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

YAĞMUR ORMANI KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Yağmur Ormanı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM YAĞMUR ORMANI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Yağmur_Ormanı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır