Yaşam Enerjisi 20 Çubuk Tütsü - Prana

Ürün Kodu: LokmanAVM-100063

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

22.10 TL 16.80 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM YAŞAM ENERJİSİ ÇUBUK TÜTSÜ
Prana İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü 20li
Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Yaşam Enerjisi çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yaşam Enerjisi Tütsü Yaşamli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Yaşam Enerjisi Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM YAŞAM ENERJİSİ ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Yaşam Enerjisi Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Yaşam Enerjisi Tütsü Kullanımı:
Yaşam Enerjisi Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Yaşam Enerjisi tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yaşamli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM YAŞAM ENERJİSİ ÇUBUK TÜTSÜ

HEM YAŞAM ENERJİSİ ÇUBUK TÜTSÜ

YAŞAM ENERJİSİ 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü hakkında, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü yorum, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü yorumları, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü faydaları, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü zararları, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü yararları, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü satışı, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü satan, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü satılan, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü satılır, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü etkileri, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü nerde, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü faydası, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü detayları, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Yaşam Enerjisi Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM YAŞAM ENERJİSİ ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü_faydaları #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü_yararları #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü_zararları #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü_satışı #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü_satan #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü_faydası #Yaşam_Enerjisi_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır