Yasemin Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Jasmine

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35189

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM YASEMİN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Jasmine İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Yasemin kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yasemin Kokulu Tütsü Yaseminli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Yasemin Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM YASEMİN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Yasemin Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Yasemin Kokulu Tütsü Kullanımı:
Yasemin kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Yasemin kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yaseminli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM YASEMİN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM YASEMİN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

YASEMİN KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Yasemin Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Yasemin Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM YASEMİN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Yasemin_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır