Yaşlanma Karşıtı Sabun 150Gr

Ürün Kodu: Lokman-54022

Marka: Thalia

% 24

İNDİRİM

81.90 TL 62.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

THALİA - YAŞLANMA KARŞITI SABUN - Q10 COENZYME
MÜKEMMEL SEÇİM GENÇ CİLT SABUN
 TÜRK MALI 150GR (±%5)

Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun 150GR
Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun 150GR İzin Belge:
Yaşlanma Karşıtı Sabun Üretici Firma: TS 54 - Akten Kozmetik Sanayii ve Pazarlama Ltd. Şti.Turgut Reis Mh. Giyim Kent Sitesi B3 Blok B 106-26 Esenler - İSTANBUL, tarafından üretilmiştir.
Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun 150GR İçindekiler:
Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü içerisinde; Vegatable Oils, Sodium Hydroxide, Essential Oil,Coenzyme Q10, Grape Seed Oil, Water..
Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun 150GR Kullanımı:
Yaşlanma Karşıtı Sabun kullanılışı; Cilt gözeneklerinin derinlemesine temizliği için yüz bakım kremlerinden önce kullanılması tavsiye olunur. Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Q10 Coenzyme Doğal Sabun ile cildinizi, yüzünüzü bol köpük ile hafif masaj yaparak ovalayınız, maske şeklinde 1-2 dakika beklettikten sonra yüzünüzü yeteri kadar bol soğuk ile yıkayın durulayınız.
Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun 150GR Yan Etkileri:
Yaşlanma Karşıtı Sabun Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun 150GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun 150GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.
Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun 150GR Ürünü Açıklaması:
ANTİ-AGİNG YAŞLANMA KARŞITI SABUN 150GR.

Q10 COENZYME GENÇ VE PÜRÜZSÜZ CİLT DOĞAL SABUNU

Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Q10 Coenzyme Doğal Sabunun Faydaları:

Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Q10 Coenzyme Doğal Sabunun bileşiminde içerdiği özler sayesinde cilt bakımından çok yönlü bir sabundur. Derin bir temizleyici olup kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır. Cildi besler, sağlıklı bir görünüm kazandırır. Özellikle siyah noktaların giderilmesinde etkilidir. Saç derisi ve cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, hastalıklarının iyileşmesinde fayda sağlar. Her tip cilde uygundur. Cilt deri rahatsızlıklarında dezenfekte olarak kullanılır.

Thalia Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Q10 Coenzyme Doğal Sabunu daima genç ve pürüzsüz cilt için doğal esanslarla zenginleştirilerek cildinizin tazelik ve ferahlık kazanmasını sağlar.

Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Q10 Coenzyme Doğal Sabunun Kullanım Şekli:

Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Q10 Coenzyme Doğal Sabunu Cilt gözeneklerinin derinlemesine temizliği için yüz bakım kremlerinden önce kullanılması tavsiye olunur. Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Q10 Coenzyme Doğal Sabun ile cildinizi, yüzünüzü bol köpük ile hafif masaj yaparak ovalayınız, maske şeklinde 1-2 dakika beklettikten sonra yüzünüzü yeteri kadar bol soğuk ile yıkayın durulayınız.

(Kynk: ŞİFALI BİTKİSEL SABUNLAR & ŞAMPUANLAR - Tarık DEMİRA.)

THALİA YAŞLANMA ÖZLÜ SABUN

THALİA YAŞLANMA ÖZLÜ SABUN

YAŞLANMA KARŞITI SABUN 150GR

Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun 150GR ürünü, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun hakkında, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun hakkında açıklama, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun yorum, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun yorumları, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun hakkındaki yorumlar, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun açıklamalı detayları, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun faydaları, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun kullanımı, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun zararları, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun zararlı mı, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun uyarılar, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun yararları, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun yararlı mı, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun satışı, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun satan, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun satış yerleri, Thalia Yaşlanma Karşıtı SabunI satılan yerler, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun satan yerler, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun nerede satılır, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun nereden alınır, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun nerelerde satılıyor, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun nerden alabilirim, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun satılan, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun satılır, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun etkileri, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun nasıl kullanılır, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun nerde, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun faydası, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ne işe yarar, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ne kadar, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun fiyatı, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun fiyatları, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun detayları, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun açıklamaları, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü faydaları, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü kullanımı, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü faydaları ve kullanımı, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü hakkında, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü yorum, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü satışı, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü satan, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü satış yerleri, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü satılan yerler, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü satan yerler, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü nerede satılır, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü nereden alınır, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü nerelerde satılıyor, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü nerden alabilirim, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü etkileri, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü nasıl kullanılır, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü nerde, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü faydası, Thalia Yaşlanma Karşıtı Sabun ürünü faydaları neler, THALİA YAŞLANMA KARŞITI SABUN ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun #Thalia #Thalia_Yaşlanma_Karşıtı_Sabun #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun_içindekiler #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun_kullanımı #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun_kullanılışı #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun_faydaları #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun_yararları #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun_yan_etkileri #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun_zararları #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun_satışı #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun_nerde_satılır #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun_nerden_alınır #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun_satan #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun_faydası #Yaşlanma_Karşıtı_Sabun_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır