Yeni Dalga 20 Çubuk Tütsü - New Wave

Ürün Kodu: LokmanAVM-100060

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

22.10 TL 16.80 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM YENİ DALGA ÇUBUK TÜTSÜ
New Wave İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü 20li
Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Yeni Dalga Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Yeni Dalga çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Yeni Dalga Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yeni Dalga Tütsü Yenili Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Yeni Dalga Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Yeni Dalga Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM YENİ DALGA ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Yeni Dalga Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Yeni Dalga Tütsü Kullanımı:
Yeni Dalga Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Yeni Dalga tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yenili tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM YENİ DALGA ÇUBUK TÜTSÜ

HEM YENİ DALGA ÇUBUK TÜTSÜ

YENİ DALGA 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü hakkında, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü yorum, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü yorumları, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü faydaları, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü zararları, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü yararları, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü satışı, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü satan, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Yeni Dalga Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü satılan, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü satılır, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü etkileri, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü nerde, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü faydası, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü detayları, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Yeni Dalga Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM YENİ DALGA ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü_faydaları #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü_yararları #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü_zararları #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü_satışı #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü_satan #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü_faydası #Yeni_Dalga_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır