Yeşil Elma Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Green Apple

Ürün Kodu: LokmanAVM-100057

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM YEŞİL ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Green Apple İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Yeşil Elma kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yeşil Elma Kokulu Tütsü Yeşil Elmalı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM YEŞİL ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Yeşil Elma kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Yeşil Elma Kokulu Tütsü Kullanımı:
Yeşil Elma kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Yeşil Elma kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yeşil Elmalı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM YEŞİL ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM YEŞİL ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

YEŞİL ELMA KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Yeşil Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM YEŞİL ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Yeşil_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır