Yeşilçay Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Green Tea

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35173

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 07 Mart, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM YEŞİLÇAY KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Green Tea İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Yeşilçay kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yeşilçay Kokulu Tütsü Yeşilçayli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Yeşilçay Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM YEŞİLÇAY KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Yeşilçay Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Yeşilçay Kokulu Tütsü Kullanımı:
Yeşilçay kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Yeşilçay kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yeşilçayli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM YEŞİLÇAY KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM YEŞİLÇAY KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

YEŞİLÇAY KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM YEŞİLÇAY KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Yeşilçay_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır