Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300Gr

Ürün Kodu: Lokman-34084

Marka: Doğan

% 35

İNDİRİM

169.00 TL 110.09 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

DOĞAN YEŞİLÇAYLI BEŞİ BİR YERDE ÇAY 300 GR(±%5)
(50Gr.FUNDA + 50Gr.BİBERİYE + 50Gr.MATE
+ 50Gr.KEKİK + 100Gr.YEŞİLÇAY)

Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR
Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR İzin Belge:
Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-009515 sayılı izni ile üretilmiştir.
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR İçindekiler:
Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü içerisinde; DOĞAL FUNDA, BİBERİYE, MATE, KEKİK, YEŞİLÇAY BİTKİSİ..
Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR Kullanımı:
Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay kullanılışı; Bitkilerin tamamı karıştırlır. Bir su bardağı kaynamış sıcak su içine bir tutam, bir tatlı kaşığı (5-6 gr.) bitkiden katılır. Demlenmesi için 5-10 dakika beklenir. Demlendikten sonra isteğe göre tatlandırmak için limon katılabilir. Günde en az 3-4 defa öğünlerden önce veya sonra ılık olarak tüketilebilir.
Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR Yan Etkileri:
Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR Ürünü Açıklaması:

DOĞAN YEŞİLÇAYLI BEŞİ BİR YERDE ÇAY

DOĞAN YEŞİLÇAYLI BEŞİ BİR YERDE ÇAY

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

YEŞİLÇAYLI BEŞİ BİR YERDE ÇAY

Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR ürünü, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay hakkında, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay hakkında açıklama, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay yorum, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay yorumları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay hakkındaki yorumlar, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay açıklamalı detayları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay faydaları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay kullanımı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay zararları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay zararlı mı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay uyarılar, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay yararları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay yararlı mı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay satışı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay satan, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay satış yerleri, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde ÇayI satılan yerler, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay satan yerler, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay nerede satılır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay nereden alınır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay nerelerde satılıyor, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay nerden alabilirim, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay satılan, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay satılır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay etkileri, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay nasıl kullanılır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay nerde, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay faydası, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ne işe yarar, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ne kadar, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay fiyatı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay fiyatları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay detayları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay açıklamaları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü faydaları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü kullanımı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü hakkında, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü yorum, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü satışı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü satan, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü satış yerleri, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü satılan yerler, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü satan yerler, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü nerede satılır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü nereden alınır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü nerden alabilirim, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü etkileri, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü nasıl kullanılır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü nerde, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü faydası, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü faydaları neler, DOĞAN YEŞİLÇAYLI BEŞİ BİR YERDE ÇAY ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM de bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay #Doğan #Doğan_Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_içindekiler #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_kullanımı #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_kullanılışı #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_faydaları #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_yararları #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_yan_etkileri #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_zararları #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_satışı #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_nerde_satılır #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_nerden_alınır #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_satan #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_faydası #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır