Yıldız 20 Çubuk Tütsü - The Star

Ürün Kodu: LokmanAVM-100055

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 07 Mart, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM YILDIZ ÇUBUK TÜTSÜ
The Star İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Yıldız Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Yıldız Çubuk Tütsü 20li
Hem Yıldız Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Yıldız Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN). Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Yıldız Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Yıldız Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Yıldız Çubuk Tütsü bulunur. (±%3)
Hem Yıldız Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Yıldız Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yıldız Kokulu Tütsü Yıldız Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Yıldız Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Yıldız Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Yıldız Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Yıldız Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Yıldız Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Yıldız Tütsü Yıldız Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Yıldız Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM YILDIZ ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Yıldız tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Yıldız Tütsü Kullanımı:
Yıldız Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Yıldız tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yıldız tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM YILDIZ ÇUBUK TÜTSÜ

HEM YILDIZ ÇUBUK TÜTSÜ

YILDIZ 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Yıldız Çubuk Tütsü, Hem Yıldız Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Yıldız Çubuk Tütsü hakkında, Hem Yıldız Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Yıldız Çubuk Tütsü yorum, Hem Yıldız Çubuk Tütsü yorumları, Hem Yıldız Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Yıldız Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Yıldız Çubuk Tütsü faydaları, Hem Yıldız Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Yıldız Çubuk Tütsü zararları, Hem Yıldız Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Yıldız Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Yıldız Çubuk Tütsü yararları, Hem Yıldız Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Yıldız Çubuk Tütsü satışı, Hem Yıldız Çubuk Tütsü satan, Hem Yıldız Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Yıldız Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Yıldız Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Yıldız Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Yıldız Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Yıldız Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Yıldız Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Yıldız Çubuk Tütsü satılan, Hem Yıldız Çubuk Tütsü satılır, Hem Yıldız Çubuk Tütsü etkileri, Hem Yıldız Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Yıldız Çubuk Tütsü nerde, Hem Yıldız Çubuk Tütsü faydası, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Yıldız Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Yıldız Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Yıldız Çubuk Tütsü detayları, Hem Yıldız Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Yıldız Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM YILDIZ ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Yıldız_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Yıldız_Çubuk_Tütsü #Yıldız_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Yıldız_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Yıldız_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Yıldız_Çubuk_Tütsü_faydaları #Yıldız_Çubuk_Tütsü_yararları #Yıldız_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Yıldız_Çubuk_Tütsü_zararları #Yıldız_Çubuk_Tütsü_satışı #Yıldız_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Yıldız_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Yıldız_Çubuk_Tütsü_satan #Yıldız_Çubuk_Tütsü_faydası #Yıldız_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır