Ylang Ylang Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Ylang Ylang

Ürün Kodu: LokmanAVM-100071

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM YLANG YLANG KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Ylang Ylang İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Ylang Ylang kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Ylang Ylang Kokulu Tütsü Ylang Ylanglı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Ylang Ylang Kokulu Tütsü Ylang Ylanglı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM YLANG YLANG KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Ylang Ylang kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Ylang Ylang Kokulu Tütsü Kullanımı:
Ylang Ylang kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Ylang Ylang kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Ylang Ylanglı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM YLANG YLANG KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM YLANG YLANG KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

YLANG YLANG KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Ylang Ylang Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM YLANG YLANG KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Ylang_Ylang_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır