Zambak Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Lily

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35165

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 20 Haziran, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM ZAMBAK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Lily İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Zambak Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Zambak kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Zambak Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Zambak Kokulu Tütsü Zambakli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Zambak Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Zambak Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ZAMBAK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Zambak Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Zambak Kokulu Tütsü Kullanımı:
Zambak kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Zambak kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Zambakli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ZAMBAK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ZAMBAK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ZAMBAK KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Zambak Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Zambak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ZAMBAK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Zambak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır