Zencefil Öğütülmüş Toz 150Gr Tnk

Ürün Kodu: Lokman-34110

Marka: Doğan

% 35

İNDİRİM

117.00 TL 75.75 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 24 Nisan, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

DOĞAN ZENCEFİL ÖĞÜTÜLMÜŞ TOZ 150GR TNK
ZENCEFİL ÖĞÜTÜLMÜŞ KUTULU 150GR Tnk (±%5)

Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz 150GR Tnk
Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz 150GR Tnk İzin Belge:
Zencefil Öğütülmüş Toz Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 18.12.2006 G34-3898-00028 sayılı izni ile üretilmiştir. (Ambalaj T.K.B.'lığının 29.07.2002 Tarih ve 35-00571-0001-3 sicil nolu izni ile üretilmiştir.)
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir..
Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz 150GR Tnk İçindekiler:
Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü içerisinde; %100 DOĞAL ZENCEFİL..
Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz 150GR Tnk Kullanımı:
Zencefil Öğütülmüş Toz kullanılışı; Zencefil Kökü'nün Kullanım Şekilleri: Bir tutam / bir tatlı/çay kaşığı (5-6gr.) kadar Öğütülmüş Zencefil tozundan bir su bardağı (200-250ml) kaynamış ,sıcak su içine katılır. Demlenmesi için 5-10 dakika kadar beklenir. Demlendikten sonra süzülebilir. Günde 3-4 defa tercihen aç karına ılık olarak içilir. İsteğe göre demlendikten sonra tatlandırmak için bal, pekmez, şeker, limon katılabilir. Diğer tarif: 40-50 gr. Öğütülmüş Zencefil tozu 1-1,5 lt. su içinde demleme usulü ile kullanılabilir. En fazla kullanım şekli ise: Yetişkinlerde bir tatlı kaşığı Öğütülmüş Zencefil Tozundan, 1-2 kaşık bal veya pekmez türü bir şey ile karışıtırılıp her öğünden önce tüketilmesidir. Çocuklarda ise Öğütülmüş Zencefil Kökü tozundan bir çay kaşığı 1-2 kaşık bal ile karıştırılıp, yenilir.
Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz 150GR Tnk Yan Etkileri:
Zencefil Öğütülmüş Toz Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz 150GR Tnk Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz 150GR Tnk Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz 150GR Tnk ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz 150GR Tnk Ürünü Açıklaması:

DOĞAN ZENCEFİL ÖĞÜTÜLMÜŞ TOZ 150GR TNK

DOĞAN ZENCEFİL ÖĞÜTÜLMÜŞ TOZ 150GR TNK

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

ZENCEFİL ÖĞÜTÜLMÜŞ TOZ 150GR TNK

Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz 150GR Tnk ürünü, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz hakkında, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz hakkında açıklama, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz yorum, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz yorumları, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz hakkındaki yorumlar, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz açıklamalı detayları, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz faydaları, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz kullanımı, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz zararları, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz zararlı mı, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz uyarılar, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz yararları, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz yararlı mı, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz satışı, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz satan, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz satış yerleri, Doğan Zencefil Öğütülmüş TozI satılan yerler, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz satan yerler, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz nerede satılır, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz nereden alınır, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz nerelerde satılıyor, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz nerden alabilirim, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz satılan, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz satılır, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz etkileri, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz nasıl kullanılır, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz nerde, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz faydası, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ne işe yarar, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ne kadar, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz fiyatı, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz fiyatları, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz detayları, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz açıklamaları, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü faydaları, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü kullanımı, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü hakkında, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü yorum, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü satışı, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü satan, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü satış yerleri, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü satılan yerler, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü satan yerler, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü nerede satılır, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü nereden alınır, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü nerden alabilirim, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü etkileri, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü nasıl kullanılır, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü nerde, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü faydası, Doğan Zencefil Öğütülmüş Toz ürünü faydaları neler, DOĞAN ZENCEFİL ÖĞÜTÜLMÜŞ TOZ 150GR TNK ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Zencefil_Öğütülmüş_Toz #Doğan #Doğan_Zencefil_Öğütülmüş_Toz #Zencefil_Öğütülmüş_Toz_içindekiler #Zencefil_Öğütülmüş_Toz_kullanımı #Zencefil_Öğütülmüş_Toz_kullanılışı #Zencefil_Öğütülmüş_Toz_faydaları #Zencefil_Öğütülmüş_Toz_yararları #Zencefil_Öğütülmüş_Toz_yan_etkileri #Zencefil_Öğütülmüş_Toz_zararları #Zencefil_Öğütülmüş_Toz_satışı #Zencefil_Öğütülmüş_Toz_nerde_satılır #Zencefil_Öğütülmüş_Toz_nerden_alınır #Zencefil_Öğütülmüş_Toz_satan #Zencefil_Öğütülmüş_Toz_faydası #Zencefil_Öğütülmüş_Toz_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır